8 februari 2014 – Beschikbaarheid audio-versie lezingen

U wilt een lezing nog eens naluisteren? De lezingen worden – als de spreker daarvoor tenminste toestemming heeft gegeven – opgenomen met een mp3-speler. Een audiobestand van een lezing kan naar u gemaild worden via www.wetransfer.com. Een lezing kan ook op CD aan u geleverd worden. U krijgt dan 2 CD’s: een CD met de lezing en een CD met de vragenbeantwoording / bespreking ná de lezing.

Als gezegd: een lezing wordt alleen beschikbaar gesteld als de spreker daarvoor toestemming geeft. Als er geen toestemming is wordt een lezing niet ‘geleverd’. U krijgt een audiobestand en/of de CD’s van een lezing ook uitsluitend voor eigen gebruik. Verdere verspreiding per mail of via het dupliceren van de CD’s is in verband met auteursrechten en copyrights niet toegestaan. Zie voor meer informatie, ook over de kosten van een audio-bestand of een tweetal CD's, de pagina CONTACT.

No items found.
Terug

Oudere berichten