Koinonia 25 jaar - Interview met de voorzitter van Koinonia in het RD

In het Reformatorisch Dagblad van vrijdag 20 februari 2015 stond een uitgebreid en heel mooi interview met de voorzitter van onze studievereniging: G. (Gert) Slootweg. Het interview typeert ook het karakter en de sfeer van Koinonia. Voor wie dat interview met onze voorzitter nog eens rustig na wil lezen: klik op de onderstreepte link hierna en u komt bij het interview terecht.  Interview G. Slootweg – RD vrijdag 20 februari 2015.  Door met de muis te scrollen of op het plusje in het artikel te klikken, vergroot u het artikel zodat de tekst beter te lezen is. Met behulp van de schuifbalken rechts van en onder het artikel, kunt u de hele tekst van links naar rechts en van onder naar boven goed in beeld krijgen.

No items found.
Terug

Oudere berichten